कल्पना भन्दा रिना सँग को रमेश प्रसाइ को दोहरी भा,ईरल बन्दै

video

अहिले रमेश प्रसाइ को बिहे हुने भएसी कल्पना लाई धेरै न,राम्रो कमेन्ट हरु आएको छ । रमेश प्रसाइ ले नन्द सिङ सँग बिहे गर्न लाग्को हो । यो भन्दा अगाडि रमेश र कल्पना को बिहे को कुर खुब चलेको थियो । कल्पना दाहालपछि रमेश प्रसार्इले अर्की गायिका रिना केसीसंग दोहोरी भिडन्त गरेका छन् । रमेश प्रसाई र गायिका कल्पना दाहालको उक्त प्रतिस्पर्धाको चर्चा सेलाउन नपाउँदै रमेश र रिनाबिच म्याग्दीको बिममा भएको दोहोरी घम्साघम्सीमा पनि रमेश कल्पनासँग प्रतिस्पर्धामा जसरी खुलेका छन् । रिना र रमेशले ब्यग्यात्म शैलीमा, प्रेम, रोमान्स र विबाहको कुरा गर्दा उपस्थित दर्शकहरुको अनुृहारमा खुशी छाएको देख्न सकिन्थ्यो ।

कल्पना दाहालपछि रमेश प्रसार्इले अर्की गायिका रिना केसीसंग दोहोरी भिडन्त गरेका छन् । रमेश प्रसाई र गायिका कल्पना दाहालको उक्त प्रतिस्पर्धाको चर्चा सेलाउन नपाउँदै रमेश र रिनाबिच म्याग्दीको बिममा भएको दोहोरी घम्साघम्सीमा पनि रमेश कल्पनासँग प्रतिस्पर्धामा जसरी खुलेका छन् । रिना र रमेशले ब्यग्यात्म शैलीमा, प्रेम, रोमान्स र विबाहको कुरा गर्दा उपस्थित दर्शकहरुको अनुृहारमा खुशी छाएको देख्न सकिन्थ्यो ।
हेर्नुहोस् रमेश र रिनाबिचको यो रमाइलो दोहोरी

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *