दु’खद दु’र्घटना’मा एक काे मृ’त्यु, ४ जना ग’म्भीर घा’इते’

दु:खद

डोटी २९ पुस, सुदुर समाज / शिखर नगरपालिका– ८ तिलताली नजीक अटो रिक्सा दुर्घटना हुँदा आज (बुधवार) एक जनाको मृत्यु भएको छ भने चार जना ग म्भीर घा इते भएका छन् । दु र्घटनामा शि खर– ३ का ५३ वर्षीय पदम जोराको मृत्यु भएको हो ।

घा इते हुनेमा शिखर–३ का १८ वर्षीय अर्जुन पार्की, सोही वडाका अटो चालक ४१ वर्षीय दीपक जोरा, ४० वर्षीय जीत जोरा र १७ वर्षीय नरेश पार्की रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका सूचना अधिकारी इन्द्रबहादुर मल्लले जानकारी दिए । घा इतेमध्ये दुई जनालाई जिल्लामा उपचार हुन नसकेपछि कैलाली सिफारिश गरिएको तथा दुई जनाको दिपायलस्थित शैलेश्वरी अस्पतालमा उपचार भइरहेको इलाका प्रहरी कार्यालय दिपायलले जनाएको छ । अटोमा सात जना सवार रहेको र अन्य दुई जना भने सकुशल रहेको प्रहरीले जनाएको छ । ****** सुदुर समाज ** पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

डोटी २९ पुस, सुदुर समाज / शिखर नगरपालिका– ८ तिलताली नजीक अटो रिक्सा दुर्घटना हुँदा आज (बुधवार) एक जनाको मृत्यु भएको छ भने चार जना ग म्भीर घा इते भएका छन् । दु र्घटनामा शि खर– ३ का ५३ वर्षीय पदम जोराको मृत्यु भएको हो । घा इते हुनेमा शिखर–३ का १८ वर्षीय अर्जुन पार्की, सोही वडाका अटो चालक ४१ वर्षीय दीपक जोरा,

४० वर्षीय जीत जोरा र १७ वर्षीय नरेश पार्की रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका सूचना अधिकारी इन्द्रबहादुर मल्लले जानकारी दिए । घा इतेमध्ये दुई जनालाई जिल्लामा उपचार हुन नसकेपछि कैलाली सिफारिश गरिएको तथा दुई जनाको दिपायलस्थित शैलेश्वरी अस्पतालमा उपचार भइरहेको इलाका प्रहरी कार्यालय दिपायलले जनाएको छ । अटोमा सात जना सवार रहेको र अन्य दुई जना भने सकुशल रहेको प्रहरीले जनाएको छ । ****** सुदुर समाज ** पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *