च’र्चित टिक टक कला*कार निशा गुरा*गाईं काे बाहि*रियो यस्ताे भिडियो …. हेर्नु*होस् भिडियो।

जनचेतना

नेपाल र भारतमा चर्चित टिकटक कलाकार निशा गुरागाईको अ श्लील भिडियो बाहिरिएको छ । उनी आफैंले उक्त भिडियो आफ्नो भएको स्बीकारेकी छिन् । उनले भनेकी छिन् म र मेरो प्रेमी उक्त भिडियोमा देखिएका हौं र यो नितान्त व्यक्तिगत मामिला हो । उनले भाइरल गर्ने उद्धेश्यले नभै ब्यक्तिगत रमाइलोका लागि भिडियो खिचेको बताएकी छिन् । भाइरल भिडियोलाई रोकिपाउँ भनि हालै निशाले प्रहरीमा उजुरी समेत दिएकी छिन् ।मुम्बईमा पर्ने खारघर पुलिस थानामा उनले दिएको उजुरी समेत हाल सामाजिक सञ्जालमा व्यापक सेयर भएको छ । यसअघि नेपाली एक नायिकाको फेक अ श्ली ल भिडियो सार्वजनिक भएको थियो । सामाजिक सञ्जाल प्रयोगकर्तामाझ पुगेको एक नायिकाको फेक अ श्ली ल भिडियो सार्वजनिक भएपछि चलचित्र क्षेत्र त नाव ग्र स्त भएको थियो । पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला👇👇👇

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *