भारतको सिक्किममा भुकम्प गयो, नेपालको चितवनमा पुल ढ’ल्यो (तस्वीर सहित हेर्नुहोस)

दु:खद

सोमबार राति भारतको सिक्किम केन्द्रबिन्दु भएर गएको भूकम्पको झ ट्काले चितवन र देवघाट जोड्ने ठिमुरामा बन्दै गरेको पक्की पुलको २ स्पान ल डे को छ । उक्त जानकारी नेपाल सरकारका पूर्व सचिव समेत रहेका सामाजिक सञ्जालमा हाल सक्रिय भीम उपाध्यायले दिएका हुन् ।

उनले मंगलबार एक फेसबुक पोष्ट गर्दै उक्त कुराको जानकारी दिएका हुन् । भीमले फेसबुकमा २ तस्वीर समेत राखेका छन् । उनी फेसबुकमा लेख्छन्, हिजो रातिको भुकम्पको झ ट्काले चितवन र देवघाट जोड्ने ठिमुरामा बन्दै गरेको पक्की पुलको २ स्पान ल डे को छ

कार्टुन क्रुजका आश्मा विश्वकर्मा र सरोजले गरे धुमधामसँग विबाह, अन्तरजातिय विबाह गरेर सरोजको घर जाँदा विबाईको क्षणमा भक्कानिइन् आश्मा, सरोजले आँशु पुछ्दै भने नरोउ मेरो बाबा आमाले तिमीलाई स्विकारी सक्नुभएको छ, समाजसँग मिलेर लडौँला

गायक सन्जिव पराजुली र गायिका मेलिना राईको स्वरमा रहेको नयाँ गीत ‘मैले रोजेको जस्तो’को भिडियो सार्वजनिक भएको छ । गीतमा शिखर सन्तोषको संगीत र कैलाश नेपालको शब्द छ भने शैलेन्द्र एम प्रधान ‘बाबु’ले एरेन्ज गरेका छन् । गीतमा सुमन खड्काको मिक्सिङ र मास्टरिङ छ ।

युट्युबमा बेजोड डान्सकै कारण लोकप्रिय बनेका नेपाली डान्स ग्रुप ‘कार्टुन्ज क्रु’की एक मात्र महिला मेम्बर हुन् आश्मा विश्वकर्मा । लामो समय देखि आफ्नो प्रस्तुति मार्फत दर्शकलाई मनोरञ्जन दिँदै आएकी आश्मालाई ग्रुपमा सबैले माया गर्छन् ।

भिडियोमा कार्टुन क्रुका सरोज अधिकारी र आश्मा विश्वकर्मासँगै मनिषा सापकोटा, रश्मी भट्ट र अर्जुन गुरु फिचर्ड छन् । काठमाडौंको अनुप्रास्ता पार्टी प्यालेसमा छायांकन गरिएको गीतमा फराज अर्पणको छायांकन र सम्पादन, दिनसन शाहको रंग संयोजन र गणेश शाहीको निर्देशन छ।भिडियो

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *